sobota, 6 czerwca 2015

Rozstrzygnięcie konkursu! + foto relacja :)Oto nastał dzień rozstrzygnięcia konkursu! Lecz zanim ogłoszę wyniki pragnę Wam wyjaśnić w jaki sposób przebiegło losowanie, oraz jak zostały przydzielone książki (wiele "wybieram:" się powtarzało, więc konieczne było ustalenie jakiegoś wartościowania losów)
1) "Maszynka losująca"
Tę chwalebną funkcję spełniła moja lewa ręka (w prawej trzymałem aparat). Pojemniczkiem maszyny losującej jak widać na zdjęciu jest foliowy woreczek z najbliższego spożywczaka. Losy są zrobione z kartki (najprościej, najłatwiej, najszybciej). Zostały one oznaczone pełnym imieniem, bądź też inicjałami osoby, która zdecydowała się wziąć udział w konkursie, za pomocą zielonego pisaka znalezionego w szufladzie. Ta kwestia już wyjaśniona przejdźmy dalej...

2) "Wartość" losu.
Zmuszony byłem wprowadzić wartościowanie ze względu na powtarzające się
upragnione tytuły. Myślę, że system wybrany przeze mnie jest w miarę sprawiedliwy i mam nadzieję, że nikt mi nie będzie zarzucał oszustwa :) Tak więc już tłumaczę:

Książki dostały po numerku, który odpowiadał ich miejscom w wylosowanym przeze mnie rankingu: "Rebeliant"-1, "Inne Pieśni"-2, "Inferno"-3

- Osoba, która została wylosowana jako pierwsza dostaje książkę jaką sobie wybrała. 
- Osoba wylosowana jako druga, dostaje wybraną przez siebie książkę, jeżeli takowa jest wolna lub książkę o wyższym miejscu w rankingu, z wykluczeniem wybranej przez osobę pierwszą.
-Osoba trzecia zbiera to co wybrała lub to co zostało ("kto zbiera ostatki ten piękny i gładki")

ZACZYNAMY!

 Pierwszy los: "Tetiana xd" - wędrują do Ciebie "Inne Pieśni"

 
Drugi los: "Pani Lecter" - jak sobie życzyłaś "Rebeliant"Trzeci los: "amp H" - Niestety nie oczekiwane, ale jednak jest "Inferno"


Mam nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili. Gratuluje Szczęśliwcom, a osobom, którym tym razem fortuna nie sprzyjała, życzę cierpliwości i zachęcam do próbowania w następnych losowaniach.


P.S. Osoby wylosowane proszone są o przesłanie mi danych kontaktowych na: mlodymolksiazkowy@gmail.com
 termin do 08.06.2015r.

4 komentarze:

 1. No, to gratuluję wszystkim zwycięzcom i życzę miłej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i gratuluję innym :)
  Nie wiem czy tylko mnie jest taki problem, ale zdjęcia w poście się nie wyświetlają.

  Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też zdjęcia się nie wyświetlają :(
   Gratuluję wygranym :)

   Usuń